شرایط کلی استفاده از انجمن

  • شروع کننده موضوع Admin
  • تاریخ شروع

Admin

مدیر کل سایت
ارسال ها
50
لایک ها
1
امتیاز
8
#1
استفاده از این انجمن کاملا رایگان است و این شرایط استفاده از انجمن برای ایجاد آسودگی برای شما کاربر گرامی در هنگام استفاده از منابع و امکانات وب سایت ایجاد شده است.
شما می بایست قبل از ثبت نام و استفاده از منابع این شرایط و قوانین را به همراه سیاست حفظ حریم خصوصی مطالعه نموده و با آنها موافقت نمایید.
کلیه مسئولیت مطالب وب سایت بر عهده شخص ایجاد کننده مطلب بوده و مسئولین انجمن هیچگونه تعهدی در مورد مطالب ندارند.
کلیه مطالب مفیدی که کاربر در وب سایت قرار می دهد جزء دارایی های وب سایت تلقی می گردند و استفاده از آنها در وب سایت های دیگر بدون ذکر منبع امری غیر قانونی می باشد.

ما هیچگونه تغییری در انجمن اعم از حذف یا ایجاد یا اضافه کردن را بدون هماهنگی و اطلاع رسانی به کاربران انجام نمی دهیم بنابراین لازم است که هر چند وقت یکبار از قوانین و شرایط استفاده از انجمن بازدید نموده و از آخرین تغییرات و اطلاعات مربوطه اطلاع حاصل نمایید.

شما قبول کرده اید که در مطالب یا پست های ارسالی خود به هیچ عنوان از مواردی که شامل الفاظی چون : اهانت , تبلیغات , مسائل جنسی , اعتقادی و مذهبی , سیاسی و مواردی که با قوانین جمهوری اسلامی ایران تضاد دارند استفاده ننمایید.
شما موافقت کرده اید که مدیران وب سایت در صورت صلاحدید در هر لحظه و بدون اطلاع رسانی قبلی می توانند در پست ها و موضوعاتی که شما در وب سایت ایجاد کرده اید تغییرات لازم را اعمال نمایند.
این تغییرات شامل حذف , ویرایش یا انتقال مطالب ارائه شده در انجمن می باشد.

شما رضایت داده اید که کلیه اطلاعاتی که در انجمن قرار می دهید اعم از مطالب و اطلاعات شخصی، در پایگاه داده وب سایت قرار گرفته و نگهداری شود. مدیران انجمن نیز متعهد شده اند که حریم خصوصی اطلاعات شما را رعایت نموده و از قرار دادن اطلاعات شخصی شما اعم از شماره تلفن و یا ایمیل و مسائل مربوطه به اشخاص و یا شرکتهای ثالث بدون هماهنگی شما خودداری نمایند.
 

Admin

مدیر کل سایت
ارسال ها
50
لایک ها
1
امتیاز
8
#2
1 : کاربران به هیچ عنوان حق کپی کردن مطالب از وب سایت های دیگر و قرار دادن آن در قالب مقاله ، آموزش ، نکته ، مبحث، لینک و سایر موارد را در این وب سایت ندارند.
استفاده از هر گونه نرم افزار, فایل صوتی یا تصویری, برنامه و متنی که دارای حق تالیف باشد, فقط در صورتی که مالکیت آن با شما باشد و یا اجازه رسمی از صاحب آن گرفته باشید, مجاز می باشد.
همچنین مطالب شما نباید باعث پایمال شدن حقوق دیگران شود.
حذف کردن نام و یا نشان تجاری آثار اکیدا ممنوع می باشد.

2 : هرگونه تبلیغات و پیام های تبلیغاتی, پیشنهادها , تقاضاها, برآورد, مسابقات و محتوایی از این قبیل بدون هماهنگی قبلی و تایید مدیران انجمن ممنوع می باشد.
ارسال هرگونه تبليغات در قالب امضاء ، نام كاربري ، عكس پروفايل و عكس كاور پروفايل و هرگونه ارسال پست و مطلب كه نتيجه آن از نظر مديران وب سايت تبليغات محسوب شود ممنوع مي باشد و نتيجه آن مسدود شدن نام كاربري و در نهايت حذف حساب كاربري مربوطه و تمامي مطالب ارسال كاربر مورد نظر مي باشد.
توجه كنيد كه نام كاربري بايستي فقط نمايانگر يك شخص باشد ، استفاده از نام كاربري با مضمون شركت ، گروه ، موسسه و ... ممنوع مي باشد و نتيجه آن مسدود شدن حساب كاربري مورد نظر و در نهايت حذف آن حساب كاربري خواهد بود.

3 : درج اطلاعات شخصی خود و دیگران در مطالب, مانند شماره تلفن, آدرس پستی, آدرس پست الکترونیکی و یا وب سایت, ممنوع بوده و عواقب احتمالی آن متوجه خود شما خواهد بود.

4 : جعل هویت و جا زدن خود به جای دیگران ، هرگونه دسترسی و یا تلاش برای دسترسی به حساب کاربری دیگران, ایجاد و استفاده از حساب های کاربری که شامل کلمات توهین کننده, رکیک و نامناسب و ایجاد و استفاده از چندین حساب کاربری برای گمراه کردن دیگران تخلف محسوب می شود.

5 : بارگذاری هر پوشه, نرم افزار, برنامه و هر کد رایانه ای دیگری که شامل ویروس, کرم, اسب های تروجان , اهدف تبلیغاتی و کدهای مخرب باشد , غیر مجاز می باشد.

6 : انجمن Complidor ، طبق قوانین جهوری اسلامی ایران ، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌نماید و کاربران محترم آن موظفند هیچ‌گونه مطالب سیاسی و یا مغایر با شئونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در این وب‌سایت قرار ندهند.
در صورت اثبات این امر، شناسه‌ی کاربری این افراد لغو شده و تبعات این موضوع نیز بر عهده‌ی خود ایشان خواهد بود.

7 : با ارسال مطلب و فایل به انجمن، مالکیت آنها به انجمن واگذار خواهد شد و وب سایت حق استفاده, تغییر, ویرایش, تطبیق, ترجمه و پخش بخشی یا تمام اثر را خواهد داشت.

8 : ما حق افشا کردن اطلاعات کاربری و شخصی شما به شخص یا سازمان ثالث را نداریم مگر با حکم کتبی دستگاه قضایی.

9 : هرگونه ایجاد تشنج ، توهین کردن ، ناسزا گفتن و یا تمسخر به اعضاء وب سایت ممنوع بوده و با کاربر متخلف برخورد خواهد شد ، کاربران برای اعتراض به عملکرد دیگر اعضاء می توانند از طریق گزینه "گزارش تخلف" شکایت خود را ابراز کنند تا توسط مدیران سایت مورد بررسی قرار گیرد.

10 : تمامی حقوق این وب سایت به آدرس www.complidor.com متعلق به global compliex corridor می باشد و قسمت های مختلف اعم از متن ها ، رسانه ها (تصاوير، صداها و ویدئو ) ، لوگوها ، نمادها ، عكس ها و نرم افزارها ، دارائي این انجمن محسوب شده و نمی توان بدون داشتن رضایت کتبی از انجمن به هر شکلی (الکترونیکی یا غیره ) کپی نموده و یا دوباره سازی، تغییر، ذخیره، انتقال، تلفیق (به معناي جمع آوري ، مرتب سازي و گردهم آوري) یا اقتباس کرد؛ مگر قسمتهایی از سایت که برای مقاصد اطلاع رسانی و یا تجاری (مانند : کاتالوگ و مستندات) جهت در یافت (دانلود) کاربران در سایت قرار داده می شود.


این بخش در آینده بروزرسانی خواهد شد ...
 
بالا